AKFEN HOLDİNG Karasu-1 HES Bakanlık Geçici Kabulu Yapılarak Devreye Alınmıştır.

                                                                                       
  Hakkında, 1976 yılında faaliyetlerine başlayan Akfen; havalimanı, liman ve araç muayene istasyonları yapım, yatırım ve işletmeciliği başta olmak üzere, enerji ve diğer altyapı yatırımları ile gayrimenkul yatırım projelerinin geliştirilmesi konularında faaliyet göstermektedir. Teknik ve idari kadrolarında uzman kişilerin yer aldığı Akfen, 1998 yılında, büyümenin gerektirdiği daha etkili yönetim yapısının oluşturulması amacıyla, yeniden yapılanma süreci yaşamıştır. Şubat 1999'da holding yapısına kavuşulmuş, şirketler holding çatısı altında faaliyet konularına uygun olarak yapılandırılmıştır.
  Akfen Holding, günümüzde piyasanın odak noktası haline gelen Enerji Dağıtımı ve Üretimini de içeren enerji yatırımlarında aktif olarak yer almayı planlamakta olup, bu amaçla Enerji yatırımlarını bir şemsiye altında toplama hedefine odaklanmıştır. Enerji projeleri ile ilgili şirket kurulum çalışmaları devam etmektedir. 
  Akfen Enerji Yatırımları Holding A.Ş., Akfen Holding A.Ş. çatısı altında kurulmuş Holding statüsünde faaliyet östermektedir.               
  17.07.2007 tarihinde Ankara Ticaret Sicil Memurluğunda tescil edilerek kurulmuş olan Şirket, Akfen Holding' in enerji faaliyetlerini altında topladığı bir alt holding niteliğindedir.
   Akfen Enerji Yatırımları Holding A.Ş' nin altında Üretim, Dağıtım, Depolama ve Uluslararası Ticaret alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulu 4 (dört) ana şirket mevcut olup, bu ana şirketlerin altında proje bazında kurulmuş şirketler mevcuttur.


  SCADA,
  Dünyada giderek zorlaşan rekabet koşuları firmaların operasyonlarında verimliliklerini artırmalarını ve hızlı karar verme süreçlerini oluşturmalarını zorunlu kılıyor. Bundan dolayı tüm birimlerin entegre ve verimli çalışmasını sağlamak, hızlı ve doğru karar almak amacıyla operasyon sürelerini minimize etmek, işletme ve merkez arası verimliliği artırmak bilgiye hızlı ulaşarak yönetim karar mekanizmasını hızlı ve verimli hale getirmek, takip edilebilirliği ve kontrolü geliştirmek, daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacıyla EPM ELEKTRİK ile çalışma kararı alan AKFEN HOLDİNG yönetimi, internet üzerinden enerji izleme ağı yapısına kavuşmuş oldu. 

Ziyaretçi Sayısı :
keratin treatment side effects hair loss wearing straight weave with natural hair hair extensions uk best raw virgin hair keratin hair straightening hair extensions uk t1b/27 hair color elastic hair bands tesco hair extensions where do celebrities buy their wigs virgin hair wigs real hair wigs