MEM TEKSTİL 5.650 KVA lık Boyahane ve Arıtma Tesisi Devreye Alınmıştır.

                                                   MEM TEKSTİL A.Ş.

Hakkında, Uzun yıllardır Özbekistan ve Azerbaycan pamuklarını çırçırlayıp Dünya pazarlarına sunarken; İnşaat, dış ticaret, denizcilik ve pamuk ticaretindeki deneyimlerini de aktarabileceği bir alan olarak gördüğü iplik üretimine 1997 yılında soyunur. Pamuk ipliği üretiminde Türkiye'nin mekezi olan Kahramanmaraş'ta 42.960 iğlik ring tesisini kurarak kısa sürede penye, karde, core-yarn ve şantuk iplik üretiminde uzmanlaşır. Kısa sürede gerek Türkiye'nin gerekse Dünya'nın en önde gelen dokuma ve örme kumaş üreticilerinin vazgeçilmez tercihi olur.

Orta Asya'nın 40.000 ton pamuğunu tasnif edip, çırçırlayıp, gümrükleyip kendi gemileriyle Türk ve Dünya pazarlarına sunan MEM TEKSTİL, Mesrsin Serbest Bölgesindeki 22.000 m2 lik anreposu ve son teknoloji ile donanmış fabrikaları ile toprağın bu en güzel meyvesini kaliteli ipliğe dönüştürmektedir.
Ziyaretçi Sayısı :
keratin treatment side effects hair loss wearing straight weave with natural hair hair extensions uk best raw virgin hair keratin hair straightening hair extensions uk t1b/27 hair color elastic hair bands tesco hair extensions where do celebrities buy their wigs virgin hair wigs real hair wigs