EPM Elektrik Proje Montaj Ltd.Şti.

  
  EPM, ülkenin kalkınmasında en stratejik sektör olan enerji alanında 1999 yılından beri faaliyet gösteriyor. Şirketin kurucusu Mustafa Yanar, Kahramanmaraş’ ta üç kuşaktan beri elektrik işiyle uğraşan bir aile geleneğine sahip.


  
     1999 yılında Kahramanmaraş’ ta taahhüt firması olarak kurulan EPM, 2005 yılında faaliyetlerini EPC Elektrik Mühendislik adı altında İstanbul’ a Tip Test sertifikalı elektrik panoları, elektromontaj imalatını da taşıdı ve halen sektördeki faaliyetlerini Kahramanmaraş' ta taahhüt, İstanbul’ da da imalat olarak sürdürüyor.

     EPM, 10 yıl gibi kendi sektöründe kısa sayılabilecek bir süre içerisinde yurt içinde ve yurt dışında çeşitli sanayi kuruluşlarının elektrik alt yapı tesisinin kurulmasını üstlenmiş. İstanbul, Bursa, Adana, Kahramanmaraş, Malatya, Sivas, Adıyaman ve Tokat, EPM Şirketinin yurt içinde sanayi tesislerinin elektrik alt yapısını anahtar teslimi gerçekleştirdiği iller arasında. 

     Şirketin yurtdışındaki faaliyetleri de kayda değer: Özbekistan ve Azerbaycan da, EPM’ nin iş yaptığı ülkeler arasında yer alıyor. Bu ülkelerde  Ring İpliği ve Open End ipliği tesisi,  Azerbaycan da ülkenin saygın firmalarından MKT Cotton  şirketinin Yağ fabrikası ve Open End iplik fabrikası tesisini kurdu.

     Yurtiçi ve yurtdışı taahhütlerinde sektörün saygın firmalarından Siemens’ in çözüm müşterisi olan EPM Şirketi, üzerine aldığı işlerde Siemens’ in Orta Gerilim ve Alçak Gerilim malzemelerini kullanıyor. EPM ve Siemens işbirliği sonucunda, Siemens’ in teknik desteği ile bölgemizdeki projelerin yarıdan fazlası EPM tarafından gerçekleştirilmiş durumda. Hidroelektrik santralleri, ağır sanayi, yağ fabrikaları, tekstildeki iplik, dokuma, boyahane, denim, konfeksiyon, çırçır bu sinerji sonucunda tamamlanan işler arasında sayılabilir.

     EPM, 1600 KVA ve üzeri 70’ in üzerinde projeyi tamamladı. Bu da yaklaşık 1 milyon m2 kapalı alan, 350 MV ‘nın üzerinde elektrik tesisi veya neredeyse orta büyüklükteki iki şehrin elektrik ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar elektrik projeleridir.

     Sektördeki teknolojiyi izleme, hedef kitleyi belirleme ve eğitim sürecinde Siemens’ ten koşulsuz destek almaktayız. 

     EPM, ülkenin kalkınmasında enerji sektörünün stratejik önemine uygun bir vizyona sahip: Türkiye’ de hidroelektrik santralleri ve rüzgar enerjisinden elektrik üretecek türbin ve jeneratör üretimini gerçekleştirmek, böylece katma değer üreterek ülke kalkınmasına katkıda bulunmak. 


                   Bugüne kadar hayata kazandırılan tüm projelerimiz şikayet değil, yeni referanslar kazandırmıştır.

   
EPM ELEKTRİK

       Siemnslogo Nexans ,siteco
    

                                                       Siz değerli müşterilerimiz bizi tercih etiğiniz için teşekür ederiz.Ziyaretçi Sayısı :
keratin treatment side effects hair loss wearing straight weave with natural hair hair extensions uk best raw virgin hair keratin hair straightening hair extensions uk t1b/27 hair color elastic hair bands tesco hair extensions where do celebrities buy their wigs virgin hair wigs real hair wigs